Oradea - Baia Mare

Plecare din Oradea Sosire în Baia Mare Distanţă Durată Orarul cursei Preţ
06:00 10:00 200 KM 4 ore Detalii 40.00 RON
08:20 12:00 200 KM 3 ore, 40 minute Detalii 40.00 RON
10:00 14:00 200 KM 4 ore Detalii 40.00 RON
12:00 16:00 200 KM 4 ore Detalii 40.00 RON
14:00 18:00 200 KM 4 ore Detalii 40.00 RON
16:00 20:00 200 KM 4 ore Detalii 40.00 RON
18:00 22:00 200 KM 4 ore Detalii 40.00 RON

Distribuie unui prieten Afişează returul


Observaţii:
Durata este calculată conform graficului de circulaţie, însă poate fi afectată de condiţiile de trafic şi cele meteo.
Orarul curselor de la Oradea la Baia Mare afişat în această pagină poate fi modificat fără o notificare prealabilă.